• +380 68 568-75-19
 • +380 93 499-97-98
 • Toggle navigation

  Купальники и пляжная одежда Lavel

  Купальники и пляжная одежда Lavel

  Історія купальників - це історія сміливих жінок

  Хоча історикам та фахівцям з моди досить важко сказати, коли з’явилися перші купальні костюми, відомо, що з самого початку цьому одягу довелося багато пережити, щоб сучасні жінки могли комфортно почуватися на пляжах, озерах чи басейни. Цього б не було без мужніх дам, які вирішили протистояти панівним тоді тенденціям і суспільним традиціям. Жінки вимагали своїх прав не лише в політичному, а й у громадському просторі. Зростаюча популярність відпочинку біля води вимагала від дизайнерів створити вбрання, яке було б і корисним, і скромним водночас. Адже найголовніше було те, щоб жіноче вбрання не ображало інших засмагаючих.

  З’явилися перші суцільні костюми, які більше нагадували сукні, ніж відомі на даний момент костюми. Вони були незручні, в них важко плавати і покривали всі жіночі принади. У той час з'явилися перші героїні, які вирішили порвати з ганебними традиціями. Однією з них була плавчиня Аннет Келлерман, яка з'явилася на пляжі в спортивному купальнику, що призвело до її арешту. Це був 1907 рік.

  Цілінні, двокомпонентні та бікіні купальники - як це було насправді?

  Перенесемося в 1915 рік. У невеликій швейній майстерні в Янцені були пошиті перші вовняні вбрання (ця фірма також ввела термін «купальний костюм»), які все більше нагадували наш сучасний пляжний одяг. Все-таки нижня частина мала ніжки, довжина яких мала бути достатньою, щоб не образити інших загоряючих. Траплялося, що жінкам, які відпочивають на пляжах, доводилося проходити контроль довжини ніг від одягу. Цим займалися поліцейські, які не проти покарати неслухняних жінок штрафами.

  Незабаром після Першої світової війни жінки почали нав’язувати нові тенденції, ще більше протиставляючись моралі. Вони оголили стегна і плечі, почали також засмагати, мода на засмагу з'явилася саме в 20-х роках Однією з відомих жінок, які вирішили показати, що ходити на пляж «модно», була сама Коко Шанель.

  Приблизно через 10 років з'явився латекс, який використовувався в пляжній моді. Завдяки йому наряди стали прилягати до тіла, що підкреслювало жіночні форми. Наступним кроком став вшитий в костюм бюстгальтер, який підкреслював і підтримував бюст. Бікіні з'явилося в 40-х рр. Його батьками були два незалежних дизайнера Жак Хейм і Луї Реар. Першою жінкою, яка рекламувала бікіні, була Мішлін Бернардіні в 1946 році, але справжнім популяризатором цього вбрання стала красуня Бріжит Бардо. Варто додати, що назва костюма походить від атолу на архіпелазі Маршаллових островів. Ось так ми підходимо до 50-х, 60-х років і справжньої революції.

  Купальники - вони стали частиною поп-культури

  Якби не сміливі жінки, згадані вище, пляжна мода могла б виглядати інакше, ніж сьогодні. Однак з 60-х років і до наших днів з’явилося багато інших жінок, які стали іконами поп-культури саме тому, що з’явилися в купальнику. Мабуть, найбільш впізнаваною є Урсула Андрес, яка в 1962 році у фільмі про Джеймса Бонда «Доктор. Добре »з'явилася в культовому білому бікіні прямо з морської піни. Саме завдяки їй продажі бікіні в ті роки неймовірно зросли. Варто додати, що данину цій сцені віддали в 2002 році, коли Холлі Беррі прийшла на пляж у фільмі «Помри інший день». У 1975 році мрійлива Фарра Фосетт з'явилася в «Ангелах Чарлі» в червоному суцільному купальнику. Модель розійшлася тиражем 12 мільйонів примірників - кожна дівчина хотіла бути схожою на неї.

  Кінець 80-х років поклав початок випуску «Сонячного патруля», серії, в якій Памела Андерсон і Кармен Електра з’явилися в помаранчевих цілісних вбраннях, які знову звели світ з розуму. Ця модель популярна і сьогодні. Ще однією жінкою, яка стала іконою, пов'язаною з купальниками, була Тайра Бенкс. Найбільші модні журнали говорили про неї як про ікону пляжної моди 21 століття.

  Ось так ми підходимо до сьогодення. У наступні роки в пляжній моді відбулося багато змін. З'явилися цільні сукні з високим вирізом для подовження ніг, двокомпонентні з трусиками з високою талією, щоб приховати животик і збільшити груди. На пляжах переважають пляжні сукні або танкіні. Також тут з’являється бренд Lavel. Ми були частиною історії цього пляжу понад 10 років. Наші вбрання ручної роботи розроблені на живих моделях, тому ми можемо ідеально підібрати вбрання до тіла. Ми знаємо, що потрібно нашим клієнтам, і знаємо, як це доставити вам. Для нас кожна жінка – це прекрасна індивідуалістка, яка знає своє тіло, тому ми хочемо, щоб наші вбрання були частиною ваших моментів, відпусток та відпочинку. Ми хочемо розповідати з вами історії, тому ми створили хештег #LavelYou, який, якщо використовувати його у ваших історіях, дозволить нам пережити їх разом із вами.

  Комментарии к "Купальники и пляжная одежда Lavel"


   
   
  Добавить отзыв
  Ваш комментарий успешно оставлен!