• +380 68 568-75-19
 • +380 93 499-97-98
 • Toggle navigation

  Купальники LingaDore

  Купальники LingaDore

  Жіночі купальники? Жіночі купальники настільки різноманітні, що для кожної жінки є модель, де вона почувається найбільш комфортно. Отже, у вас є бікіні з лямкою на шиї, бікіні-бандо/без бретельок і все, що сьогодні; трикутні бікіні. Натхненний популярним бюстгальтером без кісточок.

  Широка пляжна колекція LingaDore гарантує, що знайдеться відповідний стиль для кожного моменту, будь-якого типу відпустки та кожної жінки. Від любителів серфінгу до елегантних жінок. Від спортивного до романтичного. І від яскравого анімалістичного малюнка до безпечного щільного купальника. Крім бікіні Mix & Match існує також колекція пляжних аксесуарів, які доповнять ваш пляжний образ.

  Почувайтеся комфортно в наших жіночих купальниках
  Дизайнери LingaDore вважають важливим, щоб жіночні форми виявлялися якнайкраще, тому багато часу витрачається на те, щоб підігнати під наші жіночі купальники. Ми маємо відповідний фасон для будь-якого типу фігури. У тебе постать пісочний годинник, ти груша чи яблуко? LingaDore змусить вас виглядати на всі сто!

  Пляжні аксесуари
  Наші пляжні аксесуари приходять з подіумів. Вишиті каптани, які легко вдягати поверх бікіні. І легкі сукні, і модні в'язані гачком топи. За одну секунду ви можете перетворити свій пляжний образ на образ, що підходить для модного пляжного клубу, де ви зможете насолодитися смачним морозивом або обідом. Купуйте жіночі купальники онлайн

  Комментарии к "Купальники LingaDore"


   
   
  Добавить отзыв
  Ваш комментарий успешно оставлен!