• +380 68 568-75-19
 • +380 93 499-97-98
 • Toggle navigation

  Купальники та пляжний одяг Corin

  Купальники та пляжний одяг Corin

  Купальники польського бренду пляжного одягу Corin виготовлені з використанням яскравих та насичених кольорів.

  Переважаючий колір колекцій Корін – жовтий, а також зустрічається чорний, червоний, синій та інші. Таке яскраве забарвлення роздільних та злитих купальників може чудово підкреслити всі переваги жіночого тіла. Варто відзначити, що купальні костюми та його мальовниче забарвлення підійде абсолютно всім видам шкіри, особливо смаглявішому відтінку шкіри.

  Верхня частина (бюстгальтер) купальників Corin відшиваються з м'якими і щільними чашками на великі груди з яскравими яскравими кольорами виконані в скульптурно-монолітному стилі. Чашечки в основі мають спеціальні підкладки, які надають легкий ефект push-up, збільшуючи візуально груди. Є тонкі бретельки, призначені для фіксації купальника на тілі. Бретельки, обладнані системою регуляції висоти бюста, та застібкою з боку спини.

  Нижня частина яскравого купальника має комфортну та зручну посадку як на низьку так і на високу талію жінок. Плавки завдяки м'якій будові дуже приємні у використанні. І мають кріплення з боку бочків, середньої величини.

  Використовувані малюнки та візерунки для прикраси купальників Корін мають барвисте забарвлення. А в яскраве забарвлення у поєднанні з делікатною тканиною створюють бездоганний зовнішній вигляд. Плюс до цих купальників часто використовується розсип різнокольорових стразів, які чудово доповнюють зовнішній вигляд купальника.

  Комментарии к "Купальники та пляжний одяг Corin"


   
   
  Добавить отзыв
  Ваш комментарий успешно оставлен!