• +380 68 568-75-19
 • +380 93 499-97-98
 • Toggle navigation

  Купальники та Пляжний одяг Dolores Cortes

  Купальники та Пляжний одяг Dolores Cortes

  Більше інформації від Dolores Cortes

  Dolores Cortés - це бренд, який пропонує широкий вибір бікіні та купальних костюмів з великим дизайном та комфортом. Ми працюємо разом уже багато років, у нього відмінне співвідношення ціни та якості, тут ви знайдете нескінченну кількість форм та стилів для всіх типів жінок.

  ІСТОРІЯ БРЕНДУ

  Долорес Кортес є продовженням понад шістдесятирічної сімейної традиції дизайну та виробництва жіночих купальних костюмів, яка розпочалася ще до появи сучасних еластичних тканин, коли мати дизайнера Долорес Кортес створював цей одяг вручну у 50-х роках.

  Після участі у різних міжнародних виставках Долорес Кортес розпочала свою кар'єру у світі подіумів у 1999 році у Pasarela del Carmen (Валенсія) та дебютувала на подіумі Гауді у Барселоні зі своєю колекцією купальних костюмів на літо 2002 року. 2007 починає свою участь у Тижні моди Mercedes-Benz у Мадриді, а у 2008 році його запрошують взяти участь у подіумі Gran Canaria Moda Cálida. З 2010 року вона також представляє свої колекції на Mercedes-Benz Fashion Week Swim у Майамі.

  Комментарии к "Купальники та Пляжний одяг Dolores Cortes"


   
   
  Добавить отзыв
  Ваш комментарий успешно оставлен!