• +380 68 568-75-19
 • +380 93 499-97-98
 • Toggle navigation

  Продаж чоловічої нижньої білизни IlGranchio

  Продаж чоловічої нижньої білизни IlGranchio

  l Granchio Collection - це лінія чоловічого одягу, яка є повним гардеробом видатного чоловіка: повний образ з голови до ніг, з предметами одягу, які можна носити в будь-який час дня і ночі. Від сорочки до сорочки поло, від штанів до куртки, від пошиття куртки до пальта та трикотажу. Il Granchio хоче висловити все найкраще у вас і дати вам відчути, що ви контролюєте ситуацію в будь-який час, щоб жити щодня стильно.

  Душа цієї колекції – те, що ми визначаємо як динамічний стиль міського джентльмена. Лінія колекції Il Granchio втілює в собі елегантний повсякденний стиль із міською метою, включаючи абсолютно нові предмети одягу та безперервну капсулу предметів відповідно до минулого, неминучі предмети у вашому гардеробі, які можна комбінувати завжди по-новому. Нова колекція пропонує вам тканини та візерунки, повністю оновлені в порівнянні з минулим, з дизайном сорочки, розробленим виключно італійськими дизайнерами.

  Одяг унікальний і не може бути знайдений де-небудь ще саме тому, що він розроблений спеціально для Il Granchio, від створення тканини до викрійки та одягу, який можна носити. Результатом стала унікальна колекція зі 100% ДНК італійського дизайну.

  Комментарии к "Продаж чоловічої нижньої білизни IlGranchio"


   
   
  Добавить отзыв
  Ваш комментарий успешно оставлен!