• +380 68 568-75-19
 • +380 93 499-97-98
 • Toggle navigation

  Продаж жіночої нижньої білизни Rosa Selvatica

  Продаж жіночої нижньої білизни Rosa Selvatica

  Rosa Selvatica – молода торгова марка, яка вже здобула визнання мільйонів жінок. Rosa Selvatica належить модному будинку Dimanche. Ці два родинні бренди поєднує поєднання традиційної італійської якості та дизайну. Італійська дизайнерська школа, з якої вийшов творчий колектив Rosa Selvatica, вирізняється своїм неповторним стилем, відкритістю до експериментів. Завдяки чому Rosa Selvatica постійно радує нас своїми кольоровими знахідками, вишуканою обробкою та чудовою посадкою спідньої білизни.

  У розробці кожної моделі бюстгальтера технологи та дизайнери Rosa Selvatica мають 2 цілі. Виріб повинен зробити жінку спокусливою та подарувати їй комфорт. Всі вироби цього бренду повноцінно виконують обидва призначення. Досягати такого результату дозволяють:

  • продумана конструкція, орієнтована на анатомічну будову;

  • матеріали високої якості, що забезпечують приємні тактильні відчуття;

  • фасони та декор, що надають бюсту максимальної чарівності.

  У продукції є білосніжні та чорні вироби для шанувальниць елегантної класики. Можна вибрати ультрамодні тілесні бюстгальтери, що зливаються зі шкірними покривами. Є й оригінальні принтовані моделі.

  Rosa Selvatica створена для тих, хто хоче наголосити на своїй індивідуальності за допомогою оригінальної, сексуальної білизни. Усі комплекти – це гармонія матеріалів, якості та смаку. Команда дизайнерів Rosa Selvatica змогли поєднати у своїх колекціях класичну італійську корсетну школу та суперсучасні тенденції.

  Комментарии к "Продаж жіночої нижньої білизни Rosa Selvatica"


   
   
  Добавить отзыв
  Ваш комментарий успешно оставлен!